Tiktok video indirme, Tiktok videolarını çevrimdışı paylaşmanıza ve keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Tiktok video indirme ayarıyla diğer Tiktok kişilerinin videolarınızı indirmesine izin verebilirsiniz.

Tiktok video indirmeleri işlemleri hakkında bilinmesi gerekenler

 • Tiktok kullanan kişilerin, sizin paylaşmış olduğunuz videolarınızı indirmesine izin verdiğinizde, kullanıcılar videonuzu cihazlarına kaydedebilirler.
 • Şayet hesabınız özel bir hesap ise veya 16 yaşından küçükseniz, indirme ayarlarınız kapatılacaktır; bu ayarları siz açamazsınız.
 • Tiktok hesabınızı herkese açık olarak değiştirirseniz, video indirme ayarının açık veya kapalı olmasını seçebilirsiniz.
 • Video indirmeleri ayarını kapatırsanız; Tiktok’taki kullanıcı-kişiler yayınladığınız videoları indiremez.
 • Bu ayarı kapattığınızda (Tiktok video), insanlar daha önce yayınladığınız videoları ve gelecekteki videolarınızı indiremez.
 • Bu ayar açıksa ve siz kapattıysanız, ayar açıkken indirilen videolarınızın hiçbiri etkilenmez ve videolar başka birinin cihazında kalır.
 • Video indirmeleri ayarı kapalı olduğu zaman, TikTok’taki diğer Tiktok kullanıcıları sizin videolarınızı canlı fotoğraflara, GIF ‘lere dönüştüremez veya Instagram, Snapchat ya da WhatsApp durumunda olduğu gibi diğer üçüncü taraf platformlarında doğrudan paylaşamaz.
 • TikTok’taki insanlar videonuzu üçüncü taraf platformlarında doğrudan paylaşamayacak olsalar dahi, videonuza bir link olarak paylaşımını yapabilirler.
 • Videonuzu kimlerin izleyebileceğini değiştirmek istiyorsanız videolarınızın gizlilik ayarlarını nasıl değiştireceğinizi öğrenin.

Not: Video indirmeleri ayarınız kapalıyken, kendi videolarınız için indirme ve tüm paylaşım seçeneklerine sahip olursunuz. Bunun anlamı da şudur ki, videolarınızı indirebilir, bunları canlı fotoğraflara veya GIF‘lere dönüştürebilir ve videonuzu üçüncü taraf platformlarda paylaşabilirsiniz.

Tiktok video indirme işlemi nasıl yapılır?

 1. İndirmek istediğiniz videoya gidin.
 2. Ok simgesine dokunun.
 3. En altta Videoyu kaydet seçeneğine dokunun.
Tiktok video telefona kaydetme 6805

Tiktok video telefona kaydetme

Alternatif Tiktok video nasıl indirilir? İndirme siteleri?

TikTok, dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan bir video paylaşım platformudur. Tiktok’ta birçok eğlenceli ve ilgi çekici video bulunur. Ve birçoğu da indirilmek istenir. Tiktok download edilmek istenen birçok video için alternatif site ve app uygulama araması yapılıyor. Tiktok için en çok yapılan aramaların başında, Tiktok video nasıl indirilir? Tiktok sss – FAQ kısmında bu sorular için yanıtlar verilmiştir.

Tiktok video indirmek için öncelikle, indirmek istediğiniz Tiktok videosunu bulun. Daha sonra, videonun sağ alt köşesinde bulunan paylaş butonuna dokunun. Ardından, alt kısımda bulunan “Linki Kopyala” seçeneğine dokunun. Bilgisayardan indirmek istiyorsanız bağlantıyı kopyaladıktan sonra indirme sitesine yapıştırıp Tiktok videoyu download dosyasına indirebilirsiniz.

Daha sonra, internet tarayıcınızı açın ve TikTok video indirme sitesine gidin. TikTok video indirme siteleri, videoların indirilmesi için kullanılan ücretsiz çevrimiçi araçlardır. Birçok farklı seçenek bulunur, ancak en popüler sitelerden biri olan “MusicallyDown” önerilir.

will smith and missmoneyworking tiktok video indirme linki 6805

bilgisayardan tiktok video indirme işlemi

MusicallyDown’a gittiğinizde, TikTok videonun bağlantısını tıklayın ve sitenin yapıştıracağı bir kutuya yapıştırın. Daha sonra, “İndir” butonuna tıklayın ve videonuz birkaç saniye içinde indirilecektir. Bazı Tiktok video indirme web site ve uygulamaları;

 

tr.savefrom.net/ ssstik.io/tr
tiktokdownload.online/tr savetik.co/tr
snaptik.app/tr allinonedownloader.com/tr/tiktok-video-downloader.php
snaptikvideo.com/tr/ smallseotools.com/tr/tiktok-video-downloader/

 

Tiktok video indirme ayarınızı açık veya kapalı konuma getirme

 1. Profilinize gitmek için sağ alttaki Profil seçeneğine dokunun.
 2. Ayarlarınıza gitmek için sağ üstteki 3 satır simgesine dokunun.
 3. Ayarlar ve Gizlilik bölümüne dokunun.
 4. Gizlilik, ardından İndirmeler seçeneğine dokunun.
 5. Açmak veya kapatmak için Video indirmeleri yanındakine checkbox dokunun.

Son olarak, tiktok videoyu istediğiniz yere kaydedin. Bu, Tiktok videolarını kolayca ve ücretsiz şekilde indirmek çok basittir. Ancak, indirdiğiniz videoları telif haklarına saygı duyarak kullanmaya özen gösterin.